Dobrodošli

na Internet stranice Župe Svete Obitelji Jug II Osijek. Budući da su stranice u postupku izrade i razvoja, molimo Vas da nam dostavite sve Vaše primjedbe i prijedloge kako bismo što kvalitetnije unaprijedili stranicu i njene sadržaje. Ukoliko želite sudjelovati u postavljanju i uređivanju sadržaja na stranici, slobodno nas kontaktirajte.
Kontakt email: Ova email adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili Javascript

OGLASI - 2. Nedjelja po Božiću PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 08 Siječanj 2015

U ovom se tjednu slavi:

Ponedjeljak: Emilijana, Gaudencije
Utorak: BOGOJAVLJENJE – TRI KRALJA
Srijeda: Karlo Secijski, Rajmund
Četvrtak: Severin, Bogoljub
Petak: Julijan. Živko, Miodrag
Subota: Agaton, Dobroslav
 

Sljedeća nedjelja je KRŠTENJE GOSPODINOVO

Danas je PRVA NEDJELJA U MJESECU kada se svojim molitvama i novčanim prilozima sjećamo naših odgojnih ustanova. Od 17 do 18 sati bit će molitva pred Presvetim za duhovna zvanja, za domovinu i naše obitelji. Svi ste pozvani.

Sutra završavamo s blagoslovom obitelji u našoj župi.
Svima zahvaljujemo na lijepom i srdačnom prijemu kao i na vašem daru za crkvene potrebe. Zahvaljujemo našoj braći iz Zagreba fra Miroslavu, fra Leopoldu, fra Anti i fra Marijanu iz Tvrđe koji su nam u tome pomagali. Ako netko još nije primio blagoslov a želi ga primiti neka se javi u župni ured.

U ponedjeljak, uoči Bogojavljenja, pod večernjom svetom misom, bit će tradicionalni BLAGOSLOV VODE.

U utorak slavimo svetkovinu Bogojavljenja. Svete mise bit će po nedjeljnom rasporedu. U 18,15 je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom.

U petak u 18,15 molimo pobožnost Bl. Mariji Propetog Petković.

U srijedu nakon mise molitveni susret ima Udruga Vojske Bezgrešne.

U subotu za vrijeme večernje svete mise naša Frama slavit će svoja obećanja. Na ovo slavlje pozivamo roditelje naših framaša, mlade naše župe kao i sve vas.

Poslužite se novim brojevima vjerskog tiska: Glas Koncila, Ljudima Prijatelj.

 

 
« Prethodna   Sljedeća »

Vitraji

Vitraj

Vitraj 2

Iz foto albuma

Sadržaj stranice uređuje: Frama Jug 2 Joomla core engine Razvoj i smještaj stranice: Perzej