Dobrodošli

na Internet stranice Župe Svete Obitelji Jug II Osijek. Budući da su stranice u postupku izrade i razvoja, molimo Vas da nam dostavite sve Vaše primjedbe i prijedloge kako bismo što kvalitetnije unaprijedili stranicu i njene sadržaje. Ukoliko želite sudjelovati u postavljanju i uređivanju sadržaja na stranici, slobodno nas kontaktirajte.
Kontakt email: Ova email adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili Javascript

Prijava


Zaboravili ste šifru?
Ako još nemate Korisnički račun, možete ga kreirati ovdje.
11. NEDJELJA KROZ GODINU PDF Ispis E-mail
Petak, 16 Lipanj 2017

11. NEDJELJA KROZ GODINU

18. lipnja 2017.

 

 

 
 
 

1. Danas slavimo 11. nedjelju kroz godinu. Do kraja mjeseca lipnja imamo u našoj župi akciju za pomoć misiji Arusha u Tanzaniji gdje djeluje p. Tomislav Mesić, član Družbe Duha Svetoga. U planu je gradnja škole. Njima su potrebni razni alati, strojevi za gradnju, obuća i odjeća za djecu, deke, posuđe, igračke kao i novčani prilozi. Svoj dar možete donijeti u župni ured.

2. Sutra je biblijski sat nakon večernje svete mise.

3. U srijedu je susret članova Vojske Bezgrešne nakon večernje svete mise.

4. U četvrtak je nakon večernje svete mise klanjanje pred Presvetim.

5. U petak slavimo Presveto Srce Isusovo. Svete mise su u 7:30 i 18:30 sati. Pobožnost na čast Srcu Isusovom bit će u 18:00 sati. Tu pobožnost ćemo imati i svakoga prvog petka u mjesecu. U Rezidenciji Družbe Isusove, Ulica kardinala Alojzija Stepinca 27 u Osijeku, slave crkveni god. Program proslave imate na oglasnoj ploči.

6. Sljedeće nedjelje slavimo dvanaestu nedjelju kroz godinu. Pod večernjom svetom misom molimo za našu Domovinu.

7. Svete mise u našoj župnoj crkvi nedjeljom u srpnju i kolovozu bit će u 7:00, 10:00 i 18:30 sati. Neće biti svetih misa u 9:00 i u 11:00 sati.

 

8. Kupujte i čitajte vjerski tisak.

 
« Prethodna   Sljedeća »

Vitraji

Vitraj

Vitraj 2

Iz foto albuma

Sadržaj stranice uređuje: Frama Jug 2 Joomla core engine Razvoj i smještaj stranice: Perzej